A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Arilena Ara - Silver & Gold


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2017

2017-12-23T18:00:01

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov


You used to be my brother,
to be my only friend
I’m victim by intention,
relationship should end
I can never lie, I cannot runaway
There’s nothing to hide,
nothing to say
Why can't you see?
What you meant for me
I’m lost In insanity

[REF.:]
I'm your desire
I'm fighting for love
We stay forever
Like Silver & Gold
I’m your desire
Oh mon amour
And whatsoever,
I'm running for you
I'm your desire
Tell me again
How much you love me?
Say it again
You’re my desire
I'm your desire
I’m yours.

Million different people
searching for true love
I know you're different
like you're given from above
Fire in your eyes, makes me paralized
Boy you have the ticket
for a stolen paradise
Uhh, Now I'm ready to belong to you
let it go

[REF.:]
I'm your desire
I’m fighting for love
We stay forever
Like Silver & Gold
I'm your desire
Oh mon amour
And whatsoever,
I'm running for you
I'm your desire
Tell me again
How much you love me?
Say it again
I'm your desire
I'm your desire
I'm...

I'm your desire
I'm fighting for love
Love me forever...
I'm your desire, I'm your desire
I'm...
We stay forever like Silver & Gold

Kartolina (1)

2018-07-12 11:38:51
nothing to say
Why can't you see?
What you meant for me
I’m lost In insanity

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018