A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Mësuesit

Mësuesja Ime

S-se ti m fale diturin
A-arrite me mundin tend
M-mua te me edukosh
I-intelegjenca jote neve na ndihmon
J-jeten tone me dituri e pasuron
E-e faleminderuar nga un do jesh pergjithmon

- poezi nga Arlind Aliu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  291Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018