A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arm është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Shtator 2015, Arm marrin pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Hajde Sonte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

T1gr4t

K-Boy's

RealGangsta

Master D

Double-G

Tingujt E Zemres

JT

Maskat-G

Treshat

North Side


Tags: Arm, Grupi Arm, A.R.M

Krijo Një Kartolinë