A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Armando Daja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Librazhd 
BIOGRAFIA: Armando Daja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Qershor 2018, Armando Daja publikon videoklipin "Ministra". Projekti të realizuar me muzikë nga Xhesi Kanani e tekst nga Armant Daja, projekt videoklipi nga Samir Ramadani i cili është njëkohësisht dhe menaxher i tij. Xhirimet janë kryer nga Maurizio Coredor Jimenez e që të gjithë janë pjestarë të grupit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Don Pine

Geri (M)

Faraon

Don E-C

Lali Unik

Gyçe

Mc Kristi

Ujku I Cerrikut

Noka

Princi Rebel (Ani)


Tags: Armando Daja, Armant

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018