A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arnon
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
Këndon kryesisht: dance

Arnon është dj. Ai është një DJ / Producent i muzikës elektronike nga Tirana dhe emri i vërtetë i tij Mario Hysneli.

Më datë 3 Gusht 2018, Arnon publikon videoklipin "Te Molla", në bashkëpunim me Killua & Jonisa Lako.

Më datë 2 Mars 2019, Arnon publikon videoklipin "E Pash Une Djallin", në bashkëpunim me Sardin. Muzika e këngës u punua nga Arnon, ndërsa teksti u shkrua nga Killua. Produksioni audio u realizua nga Arnon.

Në Maj 2019, Arnon merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 2019 me këngën "Te Molla", në bashkëpunim me Killua & Jonisa Lako.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Shto profile

të tjera