A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
AroGanti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
BIOGRAFIA: AroGanti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. 1985 somewhere in the south coast I opened my eyes for the first time... -1997 Getaway "necessarily''abroad.. -1998 Athens_ I fell for first time in contact with hip-hop rhyme.by creating the GRS group (rip Elton P. 22 years 07/05/2006). -1999 Formed with the terroristi, dj roland, mashtruesi and r.b.s.mc the scheme''Ekipi kriminel''. -2002 Released the first album of the group, entitled KRITIKA E PAPARE, which"entered" in the Albanian market...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Kurorat Fiks

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Ne Lagje
Cokollatat
Strada Del Lupo
Estrada
LifeStyle
Jete E Degjeneruar


Artistë Të Ngjashëm:

Ummet

Diamond

Rrufeja

Ekrem Gj

Monny

Eagleye (Kiameti)

Baba Trodon

ZeeroMan

B52

Rameka


Tags: Aroganti, Aroganja, Arroganti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018