A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arta Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  190
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Arta Bajrami është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arta Bajrami Sekiraqa u rrit në një familje prej katër antarësh që ushqeheshin me muzikë. Babai i saj, tashme i ndjere, Zejnullah Bajrami ishte nje rapsod i njohur. Vëllai i Artes, Artani qe njihet si Don Arbas është një kompozitor dhe producent i talentuar i muzikës shqiptare. Nga kjo familje e vetmja ishte nëna e Artes pa një sfond muzikor. Arta martohet me Jimm-in nga Gjermania ne vitin 2009 dhe kanë një vajzë që quhet Viktoria. Arta është e n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Don Arbas

E bija e

Zejnullah Bajramit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare

Victory (2015)

Llake Llake (2014)

Exotic (2011)

De Luxe (2009)

Chocolata (2007)

Femer Shqiptare (2005)

Krejt Diçka Tjeter (1999)


» Dërgo Një Këngë »

Më Fal Oj Nane
Nuk Prish Punë
Me Shumë Se Gabim
Malli M'ka Marr
Asaj
Shqiperi O Nena Ime
E Pa Fat
Falje Nuk Ka
I Njeti Ke Mbet
Thuaj Jo


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Edona Llalloshi

Leonora Jakupi

Genta Ismajli

Ryva Kajtazi

Kaltrina Selimi

Adelina Ismaili

Ledina Çelo

Rozana Radi

Mariza Ikonomi

Elsa Lila


Tags: Arta Bajrami, Arta, Arta Bajrami Sekiraqa, Sekiraqa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018