A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Arta Bajrami - Nje Mbret Nje Mbretereshe  (Feat. Lyrical Son)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Featuring

Lyrical Son

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Mbret Nje Mbretereshe" kënduar nga Arta Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arta Bajrami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...