A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arta Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arta Jashari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Arta Jashari merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Na Ishte Njeher". Në Qershor 2004, Arta Jashari merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Eja Ti". Më datë 25 Shkurt 2017, BimBimma publikon videoklipin "7Prill", në bashkëpunim me Arta Jashari....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arta Grajqevci

Rina Shyti

Fjolla Elmezi

Anida Zeqiri

Nurije Osmani

Ines Bucolli

Hajrie Ademi

Yllka Rexha

Lea Muharremi

Vanesa Abdullahu


Tags: Arta Jashari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018