A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Jusufi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  44
BIOGRAFIA: Artan Jusufi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2009, Artan Jusufi publikon albumin "Milioneri" Në vitin 2010, Artan Jusufi publikon albumin "Një Puthje Gratis" Në vitin 2011, Artan Jusufi publikon albumin "Me Ke Hak" Në vitin 2012, Artan Jusufi publikon albumin "Mesazhi" Në vitin 2013, Artan Jusufi publikon albumin "Zvicerane" Në vitin 2014, Artan Jusufi publikon albumin "Bukuroshja E Kercoves" Në vitin 2015, Artan Jusufi publikon albumin "Ose Ti Ose Une" Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Hey Baby! (2017)

Bjondina (2016)

Ose Ti Ose Une (2015)

Bukuroshja E Kercoves (2014)

Zvicerane (2013)

Mesazhi (2012)

Me Ke Hak (2011)

Një Puthje Gratis (2010)

Milioneri (2009)


» Dërgo Një Këngë »

Amanet
Kur E Lujna Shoten
Gurbeti 2019
Nuk Ka Falje Per Tradheti
Bjondina
Sa Kujtime
Hey Baby!

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Bimi Mustafa

Qamil Hondozi

Ruzhdi Durmishi

Bashkim Spahiu

Astrit Zikolli

Fani (M)

Bekim Kumanova

Ymer Bajrami

Florimi

Muhamet Sejdiu


Tags: Artan Jusufi, Artani, Artan Isufi

Krijo Një Kartolinë