A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Artan Jusufi - Milioneri (2009)

Artan Jusufi - Një Puthje Gratis (2010)

Artan Jusufi - Me Ke Hak (2011)

Artan Jusufi - Mesazhi (2012)

Artan Jusufi - Zvicerane (2013)

Artan Jusufi - Bukuroshja E Kercoves (2014)

Artan Jusufi - Ose Ti Ose Une (2015)

Artan Jusufi - Bjondina (2016)

Artan Jusufi - Hey Baby! (2017)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018