A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Jusufi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  43
Këndon kryesisht: popullore moderne tallava

Artan Jusufi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në vitin 2009, Artan Jusufi publikon albumin "Milioneri"

Në vitin 2010, Artan Jusufi publikon albumin "Një Puthje Gratis"

Në vitin 2011, Artan Jusufi publikon albumin "Me Ke Hak"

Në vitin 2012, Artan Jusufi publikon albumin "Mesazhi"

Në vitin 2013, Artan Jusufi publikon albumin "Zvicerane"

Në vitin 2014, Artan Jusufi publikon albumin "Bukuroshja E Kercoves"

Në vitin 2015, Artan Jusufi publikon albumin "Ose Ti Ose Une"

Më datë 23 Korrik 2016, Artan Jusufi publikon videoklipin "Bjondina".

Në vitin 2016, Artan Jusufi publikon albumin "Bjondina"

Më datë 7 Gusht 2017, Artan Jusufi publikon videoklipin "Hey Baby!".

Në vitin 2017, Artan Jusufi publikon albumin "Hey Baby!"

Më datë 6 Korrik 2018, Artan Jusufi publikon videoklipin "Sa Kujtime".

Më datë 10 Korrik 2018, Artan Jusufi publikon videoklipin "Kur E Lujna Shoten". Muzika e këngës u punua nga vetë Artan Jusufi, teksti u shkrua nga Ejup Shabani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Jusufi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera