A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Jusufi - Je Betu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/09/2014

2014-09-26T11:18:39

Këngë e albumit:

"Je Betu"

Këngë e albumit:

"Bukuroshja E Kercoves"


Zemra krejt me esht tha nje damar me punon oret i numroj
As nje her nuk pyt a jam smut a jam merzit i shkreti jam gjall porr jetoj me pak shpirt

Ref:
Je betu ne zot e tok e qjell
ska met lan thojshe as nje her
je largu bash kur nuk e kam prit me ke vra e me ke djeg ne shpirt

Kur sta boj hallall sa te jesh e gjall e kur mos u gzofsh
edhe un nese ta fal perendia nuk ti fal gjynahet krejt e din se ti ne qaf me ke marr

Ref:
Je betu ne zot e tok e qjell x3
ska met lan thojshe as nje her
je largu bash kur nuk e kam prit me ke vra e me ke djeg ne shpirt


Ky tekst u dërgua nga Bibushja Rrushja Swe
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018