A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Artan Jusufi - Bukuroshja E Kercoves


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2014

2014-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bukuroshja E Kercoves"


Bukuroshja e Kerçoves
Me lot pse po qan e
A more dylber i dades
Gurbeti na ndan e

O more dylber i dades
Gurbeti na ndan e x2

Ne gurbet do t'shkoj oj Lule
Hajde se s'kam çare
Jena fukara moj Lule
E na duhen pare

Jena fukara moj Lule
E na duhen pare

...

Paret e gurbetit dylber
O na i djegte xhenemi
Cka na duhen paret dylbero
Kur na u bo veremi

Cka na duhen paret dylbero
Kur na u bo veremi


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018