A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Artan Jusufi - A Don Me Dite


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/12/2016

2016-12-06T19:27:15

Këngë e albumit:

"Bjondina"


per her te fundit du met pa
veq nje pytje me ta bahe
pse nga jasht je aq e bukur
e ne shpirt ske pik gjynah (2x)

a don me dit sa jam merzit
syt e mi lotojn vetem ty
kur te shikojn (2x)

ajo dor qe mka pergledh
tash do shpirtini mema nxer
ato buzt e amla moj
ma kan ba jeten zeher

a don me dit sa jam merzit
syt e mi lotojn vetem ty
kur te shikojn (2x)


Ky tekst u dërgua nga Xepushi Tdon
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018