A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Artan Jusufi - O Alltan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2016

2016-12-05T04:30:12

Këngë e albumit:

"Bjondina"


Hajde syni jem
Tkam per shpirtin tem

Me ty me zbukurohet dita
Krejt merziat i harroj
I tan trupi me rahatohet
Vetem njeher kur te shiqoj

Vetem ti me disponon
Trunin poma relakson
Asgje ne jete nuk kisha dashe
Vetem ne dy te jemi bashk

O alltan alltani jem mke hyn neq ef o zemra jem
Je si loqk e je si shpirt kur pot shoh me knaqen syt x2

Ty ste vyn as dijamantat
Sepse dijamant je vet
Kur jam ne presencen tande
E ndjej veten por si mbret

Vetem ti me disponon
Trunin poma relakson
Asgje ne jete nuk kisha dashe
Vetem ne dy te jemi bashke

O alltan alltani jem mke hy ne qef o zemra jem
Je si loqk e je si shpirt kur po te shoh po me knaqen syt x2


Ky tekst u dërgua nga Geasy
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018