A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Xhija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  29
BIOGRAFIA: Artan Xhija është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe etno. Në vitin 2001, Artan Xhija publikon albumin "Autograf Per Ty" Më datë 3 Nëntor 2017, Artan Xhija publikon videoklipin "A Me Ndjen". Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Autograf Per Ty (2001)

Nje Puthje Borxh Me Ke


» Dërgo Një Këngë »

A Me Ndjen


Artistë Të Ngjashëm:

Emrah K

Criminoso

Martini

Gentian Selfo

Imperialb

Ervis Likaj

Bardhok Prebibaj

Lil Thug

Hasan Cetaj

Sokol Martini


Tags: Artan Xhija

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018