A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Artan Xhija - Njesoj Te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/07/2018

2018-07-11T17:23:49


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Njesoj Te Dua" kënduar nga Artan Xhija.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Njesoj Te Dua".
Videoklipi nga Artan Xhija i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018