A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arti Durmishi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Arti Durmishi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Dhjetor 2016, Arti publikon videoklipin "Nuk Ma Ni". Më datë 14 Gusht 2017, Arti publikon videoklipin "Ata"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xonn

Gansito

Lila

Albozz

IllMill

ElmeLean

Dit

Cali

Fasti

Mc Vani


Tags: Arti Durmishi, Arti, Arti Samara

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018