A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Artiol Sulejmanasi - Seç Ulet Nje Zoge


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/11/2018

2018-11-16T18:00:04


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Seç Ulet Nje Zoge" kënduar nga Artiol Sulejmanasi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Seç Ulet Nje Zoge".
Videoklipi nga Artiol Sulejmanasi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019