A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Astrit Halitaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Astrit Halitaj është një këngëtar i njohur. Në Maj 2012, Astrit Halitaj merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Tek Un Mbaron". Më datë 3 Qershor 2014, Astrit Halitaj publikon videoklipin "Xhemilja". Më datë 5 Korrik 2014, Isa Alitaj & Astrit Halitaj publikojnë videoklipin "Per Mrekulli". Më datë 15 Prill 2017, Astrit Halitaj publikon videoklipin "A Beson", në bashkëpunim me Qendresa Demaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Agron Kalisi

Pikado

Gzim Roci

Mr. Valos

Arber Krasniqi

Hazbi Thera

N-Ec A.K

Elvis Tenko

Artan Ferati

Rasim Sopi


Tags: Astrit Halitaj, Citi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018