A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Astrit Halitaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  7

Astrit Halitaj është këngëtar i njohur. Në Maj 2012, Astrit Halitaj merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Tek Un Mbaron".

Më datë 3 Qershor 2014, Astrit Halitaj publikon videoklipin "Xhemilja".

Më datë 5 Korrik 2014, Isa Alitaj & Astrit Halitaj publikojnë videoklipin "Per Mrekulli".

Më datë 15 Prill 2017, Astrit Halitaj publikon videoklipin "A Beson", në bashkëpunim me Qendresa Demaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018