A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Astrit Halitaj - Sa Katile


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Katile" kënduar nga Astrit Halitaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Astrit Halitaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Etno Engjujt - Sa Katile

Refreni: (Muharrem Ahmeti)
Sa katile u tregove, jo ma, si s'të erdhi pak gjynah? (x4)

[Gentz]
Ej ma, dyshimi më kthen keq
kur ai të ka në shtrat e unë në fotografi veç
Sa herë që shtrihem dije
fytyra jote ma më përcjell si hije

Shumë inat të paktën të kishe zgjedh më mirë
e ky fakt ndarjen e bën më të vështirë
dehem pi gotë mbas gotës
vuaj më shumë se është ditëlindja jote

Ditë e madhe për ty e feston
mua më dhemb që një tjetër të puth e ta uron
pret njerëz me ty, rri me ty deri në fund
se ai ta din vleren, që kurrë s’ta dita unë

Ky pendim rrjedh në çdo venë
I miss you so much, se ke idenë
më prek për ty çdo kujtim
kësaj radhe definitivisht faji s'mbet jetim.

Refreni: (Muharrem Ahmeti)
Sa katile mu tregove, jo ma, si s'të erdhi pak gjynah (x2)

[Miloti]
Luftoj mos mu vrenjt, e kam vështirë
e di mes nesh, më s’bëhet mirë
e lodh me mu, je me tjetrin tash
se të jep gjithçka, që unë nuk ta dhashë

Ma, duhet me ta thënë në sy
nëse ty të dhemb ke ku mu kthy
çdo pikë në xham, shiu që vjen
të kalumen para hundëve po ma kthen

E di kthim prapa nuk ka
çdo pikë krenarie, tek unë e ke vra
thjesht nuk ka shenja të mira
atij i jep buzëqeshje e mu ditë të vështira

Të lutem mos rri ku unë rri
mos dil në ato vende, ku unë ton natën pi
s’kisha dashtë me të pa, prej dhembjes e them
jo që nuk du, po kur të shoh po më dhemb

Refreni: (Muharrem Ahmeti)
Sa katile mu tregove, jo ma, si s'të erdhi pak gjynah (x4)

Bajram Dobra - Sa Katile

e sa katile o mu tregove si ste erdhi pak gjynah....2her....

mjaft o moj mfaft me dogje gjan n.......2*her...

e hapa zemren dhe dy fjal ti thash o shum te dua ne ket dynja ...2*her....

.........rf....
mjaft o moj mjaft me dogje gjan ........2her.......

Muharrem Ahmeti - Sa Katile

mmm... eee...

e Sa katile u tregovee jama
si ste erdhi pak gjynah aaa
e sa katileee u tregovee jaman
si s'te erdhi pak gjynah

o ja o moj e imja
me dogjee gjall
ja... o moj ja... ja...
me dogje gjall.....

ma hapi zemren dhe dy fjal mi thaa
vetem ty te dua ne ket dynja...

hapa zemren dhe dy fjal ti thaash
vetem ty te duaa ne ket dynjahh...

oja o moj e imja
me dogjee gjall
ja o moj imja
me dogje gjall
me dogje gjall
me dogje gjaaall