A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Astrit Mulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  78
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Astrit Mulaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Astriti ka vite që jeton në Zvicër, por është nga Kosova dhe cilësohet si një nga këngëtarët jo vetëm me zërin e ëmbël, por edhe i preferuar apo simpatiku i femrave. Astriti ka realizuar shume këngë dhe preferohet jo vetëm në koncerte por edhe në dasmat shqiptare, ndërsa këngët e tij janë kthyer në hite të bukura shqiptare që i dëgjojnë të gjithë. Në vitin 2011, Astrit Mulaj publikon albumin "Dashuri E Ndaluar". Më datë 2 Shkurt 2012, Astri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Live 2017 (2017)

Të Daltë Flaka Moj Dashni (2016)

Dashuri E Ndaluar (2011)


» Dërgo Një Këngë »

S'ka Si Tupani E Qiftelia
Mos Moj Moter
Ajo Po Martohet
Ah Dashni E Vjeter
Bossi I Krimit
Miremengjesi
Maturant
Me Ka Marr Malli
Masi Nuse Nuk Mu Bane
Sheherezade


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Valton Krasniqi

Labinot Rexha

Alban Mehmeti

Korab Jetishi

Lok Komoni

Enis Bytyqi

Lind Prizreni

Liridon Hoti (Liri)

Mr.Safet

Nisret Krasniqi


Tags: Astrit Mulaj, Titi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018