A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Astrit Mulaj - Shko


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/06/2011

2011-06-09T22:04:25

Këngë e albumit:

"Dashuri E Ndaluar"


Ti mi ke vra endrrat e femiriseme
Ma ste besoj me ne qudira
Ti ma ki vra dhe vrullin e rinise
mos te luftoj me per gjera te mira

E di se ketu esht fundi dhe lotin ti e nxorre
kur ike dhe e more tjetrin per dore

Shkoo e paq fatin e lumtur
mua le te me ngroh loti ime pervlues
Shko nuk me dukesh as e bukur
tash kur po te njoh tipin ten mashtrues gjarper helmues

Ti mi ke vra endrrat e femiriseme
Ma ste besoj me ne qudira
Ti ma ki vra dhe vrullin e rinise
mos te luftoj me per gjera te mira

E di se ketu esht fundi dhe lotin ti e nxorre
kur ike dhe e more tjetrin per dore

Shkoo e paq fatin e lumtur
mua le te me ngroh loti ime pervlues
Shko nuk me dukesh as e bukur
tash kur po te njoh tipin ten mashtrues gjarper helmues

Shkoo e paq fatin e lumtur
mua le te me ngroh loti im pervlues
shko nuk me dukesh as e bukur
tash kur po te njoh tipin tend mashtrues gjarper helmues


Ky tekst u dërgua nga  lisaa
Më Shumë...