A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Astrit Mulaj - Bac U Kry


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Dashuri E Ndaluar"


Ball te oxhakut po rrin plaku po e thrret djalin e vet , hajde bir o ta puthsha ballin shkojm shqipni veq ta hjekim mallin tshkojm ne kruje o ta puthi dheun ku luftoj Skenderbeu . tshkojm ne vlor o ta puthi gurin aty ku u ngrit flamuri

ref2:tmarrim dhe gur shqipnie e nkosov ti qojm te dy te bertas me ze lirie bac u kry bac u kry

Ne ulqin un po du me u nis trojeve te iliris te kalaj gur mbi gur ku teuta luftoj si burr . manastir zemra me mbeti ku u shkrua alfabeti . shkojm ne korqe te shkolle e pare qe ndrit mendjen per shqiptare

ref2:tmarrim dhe gur shqipnie e nkosov ti qojm te dy te bertas me ze lirie bac u kry bac u kry


Ky tekst u dërgua nga Locaa
Më Shumë...