A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Astrit Mulaj - Kthehu Jetës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  53

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/02/2012

2012-02-02T21:34:37

Shoki ime te njoh sikur femije
Jemi rrit si dy vllazni
Fushave te njejta me mua vrapove
Pse ndalove, pse u rrezove

Nga droga dhe alkoholi rinin e shkaterrove
Robi i djallit te bardh perfundove
O shok, o vlla
Kthehu te lutem, kthehu jetes
Behu zoti i vetvetes
Nuk esht fundi, te lutem shoki im
Kthehu per hir te rinise tende
kthehu per hir te asaj nane
Qe ne djep te lekundi, mos ti shkoj mundi

Dhimbja jote ne zemer me ka vra
Pse te kam si vella
Njerez me mantilla te bardh per ty luftojn
I lutem Zotit ty te shpeton

Nga droga dhe alkoholi rinin e shkaterrove
Robi i djallit te bardh perfundove
O shok, o vlla
Kthehu te lutem, kthehu jetes
Behu zoti i vetvetes
Nuk esht fundi, te lutem shoki im
Kthehu per hir te rinise tende
kthehu per hir te asaj nane
Qe ne djep te lekundi, mos ti shkoj mundi

Kthehu te lutem, kthehu jetes
Behu zoti i vetvetes
Nuk esht fundi, te lutem shoki im
Kthehu per hir te rinise tende
kthehu per hir te asaj nane
Qe ne djep te lekundi, mos ti shkoj mundi


Ky tekst u dërgua nga Liinduqka
Më Shumë...