A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Astrit Mulaj - Sa M'ka Marr Malli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/11/2013

2013-11-30T15:33:32


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa M'ka Marr Malli" kënduar nga Astrit Mulaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Astrit Mulaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...