A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Astrit Mulaj - Rinia E Sodit  (Feat. Tukulukat)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/04/2014

2014-04-19T16:34:38

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Video Produksioni:

Musical

Këngë e albumit:

"Të Daltë Flaka Moj Dashni"


Dita ka për pleq, ka për t`rinj
Ajt gëzuar për shoqëni
Pubet clubet krejt jan plot
Askush nuk pin me gotë.

Qika dhe muzika shum
Atje po shkoj unë.
Hallakam e kallabllak
Nata po shkon flakë.

Ref:
Se na jena jena trinj
Per dashni ngadishmeri
Dalin deri n5 nmengjes
Per dashni motorat dhezë.

Se na jena jena tri
Na shkoi nata me shoqëri
Hajde zemer mos e kqyr sahatin
Per dashni gjithmon jem gati.

Krejt e ka vaktin e vet
Rinia nuk pret.
100 gabime me i ba
Rinisë hije i ka.

Edhe nese rrëzohemi
Na shpejt qohemi.
Edhe me shku puna keq
Kemi koh me ndreq.


2XRef:
Se na jena jena tri
Per dashni ngadishmeri
Dalin deri n5 nmengjes
Per dashni motorat dhezë.

Se na jena jena tri
Na shkoi nata me shoqëri
Hajde zemer mos e kqyr sahatin
Per dashni gjithmon jem gati.


Ky tekst u dërgua nga Krenari
Më Shumë...