A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Astrit Mulaj - O Sa Mire Me Qika


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/07/2017

2017-07-21T13:51:59

Këngë e albumit:

"Live 2017"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Sa Mire Me Qika" kënduar nga Astrit Mulaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Yll Demaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O sa mire sa mire me çika
Se keshtu e don muzika x2

O sa mire sa mire me çuna
Se keshtu e lypka puna x2

O sa mire sa mire me halla
Se keshtu kallet mahalla x2

...Më Shumë...