A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Astrit Mulaj - Hallakam Ma Bane Jeten


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/07/2017

2017-07-21T13:51:59

Këngë e albumit:

"Live 2017"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hallakam Ma Bane Jeten" kënduar nga Astrit Mulaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Astrit Mulaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...