A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Astrit Mulaj - Flaken Qitma


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2017

2017-11-22T17:05:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Flaken Qitma" kënduar nga Astrit Mulaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Astrit Mulaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...