A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Astrit Mulaj & Shpresa Gojani - S'ka Si Tupani E Qiftelia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/06/2018

2018-06-10T17:00:02

Më Shumë Nga

Shpresa GojaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Si Tupani E Qiftelia" kënduar nga Astrit Mulaj & Shpresa Gojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Astrit Mulaj & Shpresa Gojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...