A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Astro & Bigem - Dore Per Dore


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/03/2018

2018-03-10T17:00:00

Më Shumë Nga

Milot Hasangjekaj

Teksti:

Milot Hasangjekaj

Video Produksioni:

Black Fish EntertainmentNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dore Per Dore" kënduar nga Astro & Bigem.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dore Per Dore".
Videoklipi nga Astro & Bigem i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Naxhije Berisha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dore per dore duke kaluar
Rruges te qytetit tone
Nata e kendeshme plot me yje
Hena po na shikon

Te dua te dua o pse pse me len
Te vajtoj kot me kot

Dore per dore per radhe te fundit
Me mall une do t'kujtoj
Rruget tona qe sonte ndahen
Por mua mos me harro

Te dua te dua o pse pse me len
Te vajtoj kot me kot

Ref...
Rruges time kur ti kalon
Dashurine ti ma kujton
Edhe dje shume te kaloj
Emrin tend s'do ta harroj

Une vajtoj kot me kot x2

Dore per dore per radhe te fundit
Me mall une do t'kujtoj
Rruget tona qe sonte ndahen
Por mua mos me harro

Te dua te dua o pse pse me len
Te vajtoj kot me kot

Ref...x2
Rruges time kur ti kalon
Dashurine ti ma kujton
Edhe dje shume te kaloj
Emrin tend s'do ta harroj

Une vajtoj kot me kot x2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018