A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Aurela Gaçe - Të Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  50

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/05/2018

2018-05-11T18:04:17

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Aurela Gaçe

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

MAX Production


Unë dua të jem
Me ty të jem
Edhe sonte, edhe sonte...
Ma thuaj një fjalë
Sikur dhe një fjalë
Do mjaftonte, vetëm sonte...
Torturë e shpirtit tim
Për ty jap botën
Të fundit frymë për ty
Zemra e mban.

Refreni:
Për ty unë do i lëviz
Malet do i lëviz
Më mbahet fryma
M'dridhen gjunjët, ti s'e di
Për ty unë do i lëviz
Malet do i lëviz
Ku t'a gjej forcën
Të t'a them, unë nuk e di...

Sikur të rilindja
Prapë tek ty do vija
Do t'kërkoja, prapë do t'kërkoja...
Me gabimet tua
Kështu siç je të dua
S'do t'kërkoja të t'ndryshoja
Torturë e shpirtit tim
Për ty jap botën
Të fundit frymë për ty
Zemra e mban.

Refreni:
Për ty unë do i lëviz
Malet do i lëviz
Më mbahet fryma
M'dridhen gjunjët, ti s'e di
Për ty unë do i lëviz
Malet do i lëviz
Ku t'a gjej forcën
Të t'a them, unë nuk e di...

Ku t'a gjej forcën
Të t'a them, unë nuk e di...
Për ty unë po i lëviz
Malet po i lëviz
Më mbahet fryma
M'dridhen gjunjët, a e di...
Për ty une po i lëviz
Malet po i lëviz
Gjithmonë me ty
Në krahët e tu ne përjetësi.

Sikur të rilindja
Prapë tek ty do t'vija..


Ky tekst u dërgua nga Kk_senoritaKartolina (3)

2018-08-19 02:05:06
Sikur të rilindja,
prapë tek ty do vija.
Do t'kërkoja prapë
do t'kërkoja...
U krijua nga Elion 2018-05-19 04:52:24
Per ty une do leviz
Malet do leviz
Me mbahet fryma
M'dridhen gjunjet, ti se di
U krijua nga Fredi❤👫🏼 2018-05-14 12:23:09
Gjithmone me ty
Ne krahet e tu ne perjetesi.

Sikur te rilindja
Prap tek ty do t'vija.

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018