A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aydilge

Gel Saril Bana ➡ Eja Me Perqafo

 Turqisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Albana Ismailaj


Gel Saril Bana

Hiç kıyamam dediklerin kıyıyor mu hep sana?
Kırılan hayallerin batıyor mu ruhuna?

Anılar hepsi yalan
Anılar hep dört duvar
Geceler hepsi duman
Geceler hep dört duvar

Anılar hepsi yalan
Anılar hep dört duvar
Geceler hepsi duman
Geceler, dört duvar

Canına yetti ama
Kanıyor durmaz yara
Üşüyor yalnızlığın
Gel sarıl bana

Seni ne yere ne de göğe koyamam canım diyen
Bir vedaya sığdırıp gidiyor mu kalbinden?

Anılar hepsi yalan
Anılar hep dört duvar
Geceler hepsi duman
Geceler, dört duvar

Canına yetti ama
Kanıyor durmaz yara
Üşüyor yalnızlığın
Gel sarıl bana

Anılar hepsi yalan
Anılar hep dört duvar
Geceler hepsi duman
Geceler hep dört duvar

Anılar hepsi yalan
Anılar hep dört duvar
Geceler hepsi duman
Geceler, dört duvar


Eja Me Perqafo

A keni thënë ndonjëherë se nuk jeni gjithmonë të sëmurë?
A mbyten ëndrrat tuaja të thyera?

Kujtimet janë të gjitha gënjeshtra
Gjithmonë katër mure
Netët janë të gjitha tym Netët janë gjithmonë brenda katër mureve

Kujtimet janë të gjitha gënjeshtra
Gjithmonë katër mure
Netët janë të gjitha tym Natën, katër mure

Kaq mjafton
Plaga po rrjedh gjak
Në vetmi është ftohtë
Eja më përqafo

Unë nuk mund të të vë as brenda as jashtë
Zemra përshtatet ose me njërën ose me tjetrën?

Kujtimet janë të gjitha gënjeshtra
Gjithmonë katër mure
Netët janë të gjitha tym Natën, katër mure

Kaq mjafton
Plaga po rrjedh gjak
Në vetmi është ftohtë
Eja me përqafo

Kujtimet janë të gjitha gënjeshtra
Gjithmonë katër mure
Netët janë të gjitha tym Netët janë gjithmonë katër mure
Kujtimet janë të gjitha gënjeshtra
Gjithmonë katër mure
Netët janë të gjitha tym Natën, katër mure

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018