A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aziz Murati - Adres E Vjeter


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/06/2017

2017-06-15T15:00:02

Këngë e albumit:

"Kenge Te Pavdekshme"


mos trrokit ma ne at der emrin mos ja thirr dashnorit te mjer
shum je vonu prandaj shko mbi pragun e hij lotet mos i lesho

adrresa e vjeter ma nuk egziston njeriun qe e deshte aty ma sjeton

ti e ker rand me besu se per ty kam vdek duhesh me kuptu

me fajin tand ti jeto oh shum ma mir dot jet ngadal te me harrosh

adrresa e vjeter ma nuk egziston njeriun qe e deshte aty ma sjeton


Ky tekst u dërgua nga Alban
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018