A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Aziz Murati & Vellezerit Aliu - Potpuri (Gezuar 2016)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/01/2016

2016-01-08T18:32:13

Më Shumë Nga

Vellezerit AliuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2016)" kënduar nga Aziz Murati & Vellezerit Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aziz Murati & Vellezerit Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...