A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B Albo - Ajo  (Feat. Scion)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/08/2013

2013-08-20T19:05:56

Featuring

Scion


` Ou o o ou o o

U qova n'mengjes
apet isha diqysh si flejtun
para syve m'kaloj 1 femen
s'hezitova me ja bo ( hej zemer )

U kthy em kqyri , keshi meniher m'boni per veti
me buzqeshjen e saj, qasi femen kur kom pa une
(n'men se maj)

2x..zeshkane me flokt e gata
syt e kalter e take t'nalta
s'du me lan mem ik
( ahha )
far seni n'ka kall :A

ou oo ou oo Ajo m'tranooj krejt
ou ooo ou oo Naten s'po muj me flejt
OU OO OU OO
me to du me kalu veren
bashk me to po du mi bo krejt

Un e kqyri ato
a a a Ajo pa men u'm len
s'po muj syt m'ja da
ajo koka diqka fenomen

nal , spo muj duroj ma
edhe pik ti mu ke ba
nuk durona deri sat'nxxa
amo spo di shanca sa ka

me kan me ty , mi shiju kejt senet po du
me t;pasun ty , garant kisha fluturu

me kan me ty , kejt senet du mi harru
me t'pas un ty, meniher n'muj t'mjaltit kishum shku

ref 2x...ou oo ou oo Ajo m'tranooj krejt
ou ooo ou oo Naten s'po muj me flejt
OU OO OU OO
me to du me kalu veren
bashk me to po du mi bo krejt

ou oo ou oo`


Ky tekst u dërgua nga EgzonaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018