A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  166
  • Vendlindja:
  • Lezhe 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: B2N është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Ai ka studiuar per piano qe ne moshe te vogel dhe iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 2006. Në Nëntor 2006, Gilan G merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Me Eks", në bashkëpunim me B2N. Në Shtator 2007, Gilan G merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Ola", në bashkëpunim me B2N. Në Nëntor 2007, Gilan G merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Wow", në bashkëpunim me B2N. Në Nëntor 2008, B2N merr pjesë n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Google+

Shto profile

zyrtare

Love And Hate (2017)

B2n (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Nuse
Shum Larg
S'Te Kam Harru
Ne Dashuri
A Te Kujtohem Un
Ne Zemer
Te Dua Shqiperi
Dashni
Te Dua Pa Fund
Te Kam Xhan

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (7)


Artistë Të Ngjashëm:

Vani

Lazy

Mateus Frroku

Klejvis Saliaj

Eleminimi

Agustin Pellumbaj

Endrit Shani

Erik Lloshi

Gent Bushpepa

Erjon Korini


Tags: B2n

B2N në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018