A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

B2n Publikon Këngën E Re Për Kombëtaren Para Sfidës Me Serbinë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
[30-09-2015]
Artisti i ri shqiptar, B2N, ka lansuar një këngë të re të dedikuar për kombëtaren shqiptare në futboll.

I njohur për hitet “Nuse”, B2N ka vendosur të sjellë një këngë në të cilën përshkruan rrugën e kuqezinjve drejt kualifikimit për Euro 2016.

Ai u këndon lojtarëve duke filluar nga portieri Etrit Berisha e deri te qendërsulmuesi Sokol Cikalleshi.

Kënga e lansuar sot vjen para takimit të rëndësishëm të Shqipërisë me Serbinë, që do të zhvillohet në 8 tetor
 (-)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018