A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • B2N
  • Gezuar Ditelindjen

B2N - Gezuar Ditelindjen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  85

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/11/2014

2014-11-12T17:00:04Sot Eshte Dita Jote
Per Ty Un Po Kendoj
Gjith Te Mirat E Ksaj Bote
Me Gjith Shpirt Ty Ti Uroj

Kjo Kenge Eshte Per Ty
Ta Kesh Ti Si Kujtim
Me Shiko Ne Sy
Ti Je Brenda Shpirtit Tim

ref: X2
Gezuar Ditelindjen
Urime Per Ty Kam
Sot E Shum Vite
I Lumtur Per Ty Jam

Me Ty Jam Dhe Kur Fle Gjum
Per Ty Ngjenjat Derdhen Lum
Jane Te Tuat Cfare Kam Un
Sepse Meriton Me Shum

Kjo Kenge Eshte Per Ty
Ta Kesh Ti Si Kujtim
Me Shiko Ne Sy
Ti Je Brenda SHpirtit Tim

ref: X4
Gezuar Ditelindjen
Urime Per Ty Kam
Sot E Shum Vite
I Lumtur Per Ty Jam


Ky tekst u dërgua nga Muki GvKartolina (1)

2018-09-08 17:29:09
Gëzuar ditëlindjen
Urime për ty kam
Sot e shumë vite
I lumtur për ty jam

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...