A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

B2N - Alone


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/09/2015

2015-09-21T18:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Alone" kënduar nga B2N.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

G4Shi - Alone

I'm rolling
I'm faded
I'm all alone
I'm naked
I'm never lonely though

Rolling
I'm faded
I'm all alone
I'm naked
Lord won't you rain down on me
And wash my sins away
Lord won't you rain down on me
And take my pain away
I'm never lonely though
I'm never lonely though
I'm never lonely though
I'm never lonely though
I'm never lonely though

Lord won't you rain down on me
And wash my sins away
Lord won't you rain down on me
And take my pain away
I'm never lonely though
I'm never lonely though
I'm never lonely though
I'm never lonely though
I'm never lonely though
I'm never lonely though
I'm never lonely though
Yeah
I'm never lonely though
Yeah
Ah

Oh ma ma ma, ma ma ma ma
Let me fly away
Let me fly away
Oh ma ma ma, ma ma ma ma
Let me fly away
Let me fly away
Let me fly away
Let me fly away

Lyric Master - Alone

Menon qe jam alone
po une sjam alone
nuk muj met lon
e di qe mdon

jom i ron
e vet nuk muj met lon
sa her duhet met thon
me ty un du me kon

veq nalu meno pak
cause baby sun i maj
personi qe ti kerkon
un jam ai

Menon qe jam alone
po une sjam alone
se kom njet met lon
shum e di qe mdon(x2)

jom i ron
sa her duhet met thon
veq ndalo meno pak
personi qe ti kerkon
un jam ai

Menon qe jam alone
po une sjam alone
se kom njet met lon
shum e di qe mdon(x2)

Claude Kelly - Alone

-

I never really been the type to be superstitious
And I wouldn't say that I'm super religious
But lately I've been prayin' and hopin' and wishin'
Is anyone out there willin' to listen
I'm kind of worried 'bout the world that we live in
It's time to stand up but ev'ryone's sitting(yo)

Mothers are cryin' all night long, waiting for their kids to come home
Does anybody see that something's wrong
(Yeah heah eah eah)
The earth we live in now today
Is never ever gonna be the same
If we don't wake up and make a change
(No, tell me)

Am I all alone
Am I all alone
Is there anybody out there hearin' my song
Is anybody home
Is anybody home
If there's anybody out there feelin' something wrong
Let me here you say; "Woah oh oh"

What good is a heart if there ain't love in it
What good are your eyes if you ain't got vision
What good is the world if we can't all fit in (hey)
See all along, we ain't that different
All tryna get by and raise our children
Love and pain, yeah we share the same feelings (ey hey ey)

Mothers are cryin' all night long, waiting for their kids to come home
Does anybody see that something's wrong
(Yeah yeah eah)
The earth we live in now today
Is never ever gonna be the same
If we don't wake up and make a change
(tell me yeah)

Am I all alone
Am I all alone
Is there anybody out there hearin' my song.
Is anybody home
Is anybody home
If there's anybody out there feeling something wrong
Let me here you say: "Woah oh oh"

Give piece the chance
Give love a chance
Give you and me a chance
I need to know
Am I alone (woah oh oh)

Am I all alone
Am I all alone
Is there anybody out there hearin' my song
Is anybody home
Is anybody home
If there's anybody out there feeling something wrong
Let me here you say: "Woah oh oh"

Am I all alone
Am I by myself
Am I all alone (yeah)

Is anybody home
Is anybody home
let me hear you say: "Woah oh oh"
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018