A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B2N - A Pranon  (Feat. Nexy)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/08/2017

2017-08-29T14:30:02

Këngë e albumit:

"Love And Hate"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Pranon" kënduar nga B2N.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga B2N i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...