A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • 30-09-2015
    Artisti i ri shqiptar, B2N, ka lansuar një këngë të re të dedikuar për kombëtaren shqiptare në futboll. I njohur për hitet “Nuse”, B2N ka vendosur të sjellë një këngë në të cilën përshkruan rrugën e kuqezinjve drejt kualifikimit për Euro 2016. Ai u këndon lojtarëve duke filluar nga portieri Etrit Berisha e deri te qendërsulmuesi Sokol Cikalleshi. Kënga e lansuar sot vjen para takimit të rëndësishëm të Shqipërisë me Serbinë, që do të zhvillohet në 8 tetor...

  • 08-12-2014
    Djaloshi i talentuar B2n vjen në një intervistë ekskluzive për teksteshqip.com. I paraqitur së fundmi në festivalin "Kënga Magjike", ai është ndjerë i revoltuar teksa kënga e tij nuk ka arritur të futet në gjysmëfinale. "Ai djali" është kënga me të cilën B2n u prezantua në fazën e parëtë festivalit. Përveq prapaskenave të festivalit, ndër të tjera ai do na tregojë më shumë mbi projektet tij të ardhshme muzikore... TeksteShqip: B2n, jeni paraqitur në festivalin "Kënga Magjike", por fatkeqsisht kënga juaj nuk arriti në gjysmëfinale. ...

  • 21-02-2013
    “Do na bashkojë një melodi, që dëgjonim ne të dy, i mbyll sytë, s’dua të qaj, më shfaqet imazhi i saj”. Ky është refreni i këngës më të dëgjuar deri tani në edicionin e dhjetë të “Top Fest”-it, këngë kjo e kënduar nga këngëtari nga Shëngjini i Lezhës, i njohur në muzikë si B2N. 109/109252 Kënga në bazë të muzikës shihet që është krijuar nga Stine, ku dhe këngëtari ka disa vjet që bashkëpunon me të. Deri tani kësaj kënge duket se po i troket çmimi “Melodia më e mirë”....


Faqet:
1

» Dërgo Një Lajm »




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018