A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: B3S është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. BES BRATI i njohur si B3S ka lindur ne Kukes, por per momentin jeton ne GJERMANI. Më datë 10 Gusht 2018, B3S publikon videoklipin "Lok Ked". Më datë 21 Dhjetor 2018, B3S publikon videoklipin "Lene Lene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nino

Seli

Thepak

Lil One

Eriosti

Lekssi

Noka

Sharku Mc

Princi Rebel (Ani)

Klevi ABG's


Tags: B3S, Bes Brati

B3S në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë