A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Baby G - Qika


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/04/2018

2018-04-04T08:22:34


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Qika" kënduar nga Baby G.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Qika".
Videoklipi nga Baby G i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lalushi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

qik, qik mori qik
a po del dit per dit
tu shku nara e neper fush
dit per dit po del arush

ah moj qik ah moj qik
qaj se shkove
e u martove
me burrin u dashurove

tu hip ne kerr
e ne traktor
por cdo dit po tel ni for

flokt e gata si qershi
me vath po
qerpikt e gata
plot me kime
ah moj qika ime


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018