A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Durrës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Bago është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Prill 2017, Florian Shtambari publikon videoklipin "Syt Oqean", në bashkëpunim me Bago-G, Fred Sybardhi & Eneas Milano. Më datë 27 Korrik 2017, Florian Shtambari & Bago-G publikojnë videoklipin "I Love Nensy". Më datë 8 Dhjetor 2017, Bago-G publikon videoklipin "Gjithçka Ka Ndryshu", në bashkëpunim me Vedat Demiri. Më datë 18 Maj 2018, Bago publikon videoklipin "Dul Lulija". Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja. Videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eriosti

Offrace B

Renny

Forstreet

Izzzzzi

Kid Ali

Mc Klinton

Elisjano

Brakaj G

Gavo


Tags: Bago, Aurel Gjeci, Bago-G

Krijo Një Kartolinë