A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bago
  • Vendlindja:
  • Durrës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

Bago është këngëtar. Më datë 27 Prill 2017, Florian Shtambari publikon videoklipin "Syt Oqean", në bashkëpunim me Bago-G, Fred Sybardhi & Eneas Milano.

Më datë 27 Korrik 2017, Florian Shtambari & Bago-G publikojnë videoklipin "I Love Nensy".

Më datë 8 Dhjetor 2017, Bago-G publikon videoklipin "Gjithçka Ka Ndryshu", në bashkëpunim me Vedat Demiri.

Më datë 18 Maj 2018, Bago publikon videoklipin "Dul Lulija". Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja. Videoklipi u prodhua nga EGO Films.

Më datë 14 Shtator 2018, Bago publikon videoklipin "Cik E Bukur". Për orkestrimin u kujdes Maringlen Boja. Videoklipi u prodhua nga EGO Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018