A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bajram Gigolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Leshan :: Suharek 
  • Mosha:
  • 48 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bajram Gigolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2009, Bajram Gigolli publikon albumin "Ah Moj Tradhetare". Në vitin 2012, Bajram Gigolli publikon albumin "Këngë Dasmash" Në vitin 2014, Bajram Gigolli publikon albumin "Nisi Kenga, Nisi Shyhreti" Në vitin 2015, Bajram Gigolli publikon albumin "Live 2015" Më datë 7 Qershor 2016, Bajram Gigolli publikon videoklipin "Hasi Jone". Në vitin 2016, Bajram Gigolli publikon albumin "Live 2016" Më datë 16 Qershor 2017, Bajram Gig...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Live 2018 (2018)

Live 2017 (2017)

Live 2016 (2016)

Live 2015 (2015)

Nisi Kenga, Nisi Shyhreti (2014)

Këngë Dasmash (2012)

Ah Moj Tradhetare (2009)

Vullkan Tallava


» Dërgo Një Këngë »

Zjarr Sonte
Zemrush
Hasi Jone


Artistë Të Ngjashëm:

Naser Mitrovica

Visar Peja

Hazir Qelaj

Hamez Llapqeva

Dardan Shkreli

Luan Krasniqi

Ganimete Asllani

Nehat Ferati

Xhavit Vitia

Florent Nushi


Tags: Bajram Gigolli, Bajram Dhe Luli, Giga

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018